Про нас

Ми вітаємо Вас на сайті нашої фірми!Післядрукарське обладнання, перевірене часом


Наша фірма, ТОВ "Рейтинг", більше 20 років є виробником поліграфічного обладнання, а також надає широкий спектр поліграфічних послуг.

Наша якість та сервісне обслуговування відомі не лише в Харківській області, але і по всій Україні. Це підтверджується дипломами, отриманими на різних виставках.

Маємо честь запропонувати Вашому поліграфічному центру післядрукарське обладнання для термоклейового (м'якого) переплітання та порізки. З його допомогою Ви зможете налагодити виробництво книг, журналів, буклетів, відривних блоків та іншої продукції, не прибігаючи до послуг інших фірм. ТОВ "Рейтинг" з 1996 року займається виробництвом обладнання для післядрукарських процесів. За цей час налагоджено серійне виробництво поліграфічної техніки, доставка її до замовника, навчання персоналу, і, що особливо важливо, постійне вдосконалення, сервісне обслуговування техніки.


В умовах ринкової економіки в Україні виникла ціла мережа копіювальних центрів, приватних мінідрукарень і друкарень з невеликим персоналом, працюючих на невеликих площах, з використанням цифрових дуплікаторів і малих офсетних машин. Зараз не викликає труднощів пошук фірм, які швидко, якісно і дешево зможуть розмножити будь-яку поліграфічну продукцію, навіть на рівні з європейськими стандартами.

Але що стосується переплітання… Тут явний дефіцит пропозицій. Але це кінцева операція, яка визначає зовнішній вигляд виробу, його "лице".


Пропоноване скріплення металевими, пластиковими пружинами і термообкладинками недешеве, малопродуктивне та годиться хіба що для презентацій і звітів. Зшивання скобою підходить тільки для палітурок невеликої товщини. Тверда палітурка при невеликому накладі - в основному для поціновувачів ручної роботи. М'яке термоклейове переплітання робиться на високопродуктивному обладнанні в друкарнях і вимагає "друкарських" накладів. Та і якість бажає кращого, тому що виконується частенько на зношеному застарілому устаткуванні з порушенням технологій і із застосуванням дешевих клеїв. Напевно, багато хто знайомий з одноразовими "вокзальними" книжками, які розсипаються при першому ж прочитанні. Але ж можна робити і якісне термоклейове переплітання. Не секрет, що левова частка поліграфічних видань в розвинених країнах доводиться саме на такий вид палітурки.


Таким чином, нині стало актуальне палітурне обладнання, яке працює оперативно, якісно, займає невелику площу, споживає мало енергії, було б надійне і, найголовніше, було б доступне за ціною для масового українського поліграфіста.


Саме таким обладнанням, на нашу думку, є термоклейовий палітурний апарат "КАП-2м" виробництва ТОВ "Рейтинг", м. Харків. Практика показує, що на переплітання брошури формату А5 завтовшки 7 мм витрачається близько 1 г клею, що в перерахунку на гроші складає 0,09 грн. Середня вартість послуги по переплітанню такої брошури коливається біля 0,63 грн Таким чином, переплітаючи по 500 таких книг в день впродовж 10 робочих тижнів і витративши всього 1,5 мішка клею, апарат "КАП-2М" дозволяє заробити 13 000 грн і повністю окупити витрати на його придбання. При подальшому використанні Ви зможете використати апарат для надання послуг як стабільне джерело отримання прибутку. Скептики можуть заперечити, що мінідрукарня або копіювальний центр не має стількох замовлень на м'яку палітурку. Практика показує, що як тільки у фірми з'являється можливість робити недорогу якісну палітурку, клейовий апарат відразу стає більше завантаженим, ніж уся решта обладнання за рахунок залучення замовлень від інших друкарень.


Апарат "КАП-2М" встановлюється на звичайний стіл, підключається до звичайної розетки 220 В. Для роботи апарат споживає близько 0,3 кВт/ч, що складає близько 0,60 грн/зміну. Завдяки закритому клееподачу і високій точності підтримки температури, для апарату не потрібні спеціальні витяжні пристрої. Електронний регулятор температури клею дозволяє працювати на будь-яких термоклеях, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Але не слід економити на якості клею на шкоду якості палітурки. Продуктивність аппрата може досягати 100-120 блоків в годину. З урахуванням перерв, перекурів і тому подібне 500 книг в зміну можна робити без зусиль.


Завдяки ряду нових технічних рішень, КАП-2М дозволяє виконувати палітурку, порівнянну з якістю набагато дорожчих напівавтоматичних моделей зарубіжних виробників. Апарат прекрасно працює з газетним або офсетним папером. Крейдований папір вимагає попередньої обробки корінця перед проклеюванням, оскільки погано вбирає клей. Найпростіший спосіб підвищення міцності палітурки - зшивання скобою корінця блоку перед проклеюванням за допомогою потужного степлера. Але при цьому така книга має погану розкриваність.

Для підвищення міцності термоклейового переплітання, на КАП-2М встановлений модуль торшинування, який розпушує поверхню блоку для полегшення проникнення клею між листами.


Якщо обкладинка майбутньої книги має лаковану поверхню, при згині її поверхня може лопнути. Щоб цього не сталося, виконується операція біговки. Для цієї мети служить апарат "АРМ-6", бигувальний інструмент якого в комбінації з різними канавками дозволяє бігувати картон від 80 до 500 г/м2. На апараті передбачено регулювання сили натиску інструменту на матеріал, що бігується. Крім того, два додаткові інструменти, які входять в комплект апарату, впродовж хвилини дозволяють перетворити "АРМ-6" у дисковий різак або перфоратор (ріцовщик) для виробництва блокнотів з відривними листами, квитків з відривними корінцями і тому подібне.


Кінцева операція у виробництві книг в м'якій палітурці - обрізання з трьох сторін. Для цієї мети зручно використати "різак-гильйотину "Стандарт-454", який може різати стопу завтовшки 44 мм і завдовжки 450 мм (формат SRA3).


Розширити можливості обробних робіт (тиснення, висікання, конгрев, блінт, термоперенос) допоможе Прес "ПТ-2т", який має формат тиснильної плити А4 і розвиває зусилля до 2 тон.

Також хорошою підмогою у виконанні все зростаючих об'ємів поліграфічних послуг служить Нумератор "ПАНда".


Попри те, що описане вище устаткування призначене для малої поліграфії, цю техніку можна зустріти і у великих видавництвах і друкарнях, і це не випадково. Устаткування постійне удосконалюється, воно надійне і піддається контролю якості, має річну гарантію, забезпечується подальшим сервісним обслуговуванням.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Увага до дрібниць - робота на совість!

-->