Прес для тиснення "ПТ-2т"

ПТ-2т

Прес Пт-2т

64200 грн.

(ручний привод тиснильної плити)

87000 грн.

(варіант з пневматичним приводом
тиснильної плити)

 Наявність: В наявності
 Доставка: 1-3 дні
  Гарантія: 12 місяців

Купити

Ручний прес для найширшого спектру поліграфічних робіт


Прес "ПТ-2т" призначений для середніх і великих об'ємів робіт. Його можна використати для тиснення фольгою на довільному матеріалі, для блинтового і конгревного тиснення, для трансферного термопереносу зображення на тканину, метал, для скруглення кутів, вирубування отворів висікання, бігування і багато чого іншого.

Прес "ПТ-2т" розвиває зусилля до 2000 кг і має можливість вибору максимального зусилля (2000 кг - хід плити 40мм; 1300 кг - хід плити 55 мм). Плавно зусилля регулюється за допомогою підйому нижньої плити, тиск залишається постійним упродовж усього накладу. Температура настроюється і підтримується з точністю до 1 градуса. Шаговий двигун забезпечує плавне протягання фольги. У комплекті дві швидкознімних тиснильних плити А4. Завдяки точній конструкції повністю відсутній люфт як плити, так і столу. Механізм мікроприведень дозволяє встановити заготівку з ювелірною точністю. Прес підключається до звичайної мережі 220 В і споживає енергії менш за чайник навіть при інтенсивному нагріві.

Ми пропонуємо купити прес для гарячого тиснення ПТ-2Т безпосередньо у виробника з безкоштовною доставкою, гарантією і сервісним обслуговуванням.

Основні характеристики:


Макс. площа друку : 210х300 мм (А4)
Макс. тиск: 2000/1300 кг
Макс. робочий хід кліше : 40/55 мм
Макс. температура: 200 °С (тимчасово)
Регулювання температури : 50-200 °С
Протягання фольги : кроковий двигун
Регулювання протягування фольги : 5-300 мм
Тип приводу кліше : ручний, колінчато-важільний
(опційно) пневматичний, колінчато-важільний
Макс. продуктивність у зміну: 5000
Площа столу : 260х300 мм
Управління температурою і протягуванням фольги : мікропроцесорне
Лічильник циклів : 1-999
Таймер часу притискання : 1-99 сек
Виконання: настільне
Розміри (без важеля) : 500х550х700
Вага: 100 кг
Потужність: 2х800 Вт


Загальні відомості:


Конструкція пресу дозволяє працювати з великим зусиллям і з меншим робочим ходом кліше, або з меншим зусиллям, але великим ходом кліше. Висувний робочий стіл забезпечений регульованими упорами для заготівок.


Термопрес працює в 3-х режимах:

1. Режим гарячого тиснення призначений для термічного друку фольгою по різних матеріалах: паперу, пластику, дереву, шкірі і т. д. Крім того, цей метод дозволяє робити тиснення без фольги (блинтове тиснення) по шкірі, дереву, виробам з штучної шкіри, а також створювати рельєфні відбитки (конгревне тиснення) на папері, картоні.
Ця технологія застосовується для виготовлення візиток, запрошень, бланків листівок, виробів з натуральної і штучної шкіри, дерева. Друк робиться з кліше, яке може бути металевим або полімерним. До достоїнств цього методу можна віднести те, що простим виробам (листівкам, візиткам, бланкам, щоденникам тощо) надається неповторна індивідуальність при мінімальнихтехнологічних і тимчасових витратах. Тиснення голографічною фольгою і конгрев можуть бути використані в качестве захисту документів від підробки.


2. Режим пресування без нагріву - використання верстата як преса із зусиллям до 2 000 кг. Застосовується для скруглення кутів, вирубування отворів, вікон висікання, бігування, надсічки за допомогою спеціальних інструментів або індивідуальних штампів.


3. Режим термотрансферного перенесення дозволяє наносити зображення на матеріали із тканини (футболки, прапори, хустки та ін.); металеві таблички, брелоки (технологія Гравертон). Для цього комп'ютерне зображення роздруковується на проміжному носії (спеціальний папір або плівка), а потім переноситься на виріб за допомогою термопреса.


Розмір сталевої тиснильної плити - 210х300 мм (формат - А4). Прес комплектується двома такими плитами. Можлива додаткова комплектація пресу плитою з постійними магнітами для оперативної зміни кліше. Конструкція плит ("ластівчин хвіст") дозволяє робити їх швидку заміну. Поки ви працюєте з однією плитою, на іншій можна закріплювати наступне кліше, не чекаючи охолодження першої. Паралельність тиснильной плити відносно столу регулюється чотирма парами гвинтів по кутах плити. Переміщення фольги вгору-вниз у "ПТ-2т", на відміну від моделей інших виробників, відбувається синхронно з рухом плити. Це дозволяє виставити мінімальний проміжок між фольгою і кліше для якісного опрацювання дрібних деталей зображення і забезпечує своєчасний відрив фольги від заготівки при русі плити вгору.

Протягання фольги в "ПТ-2т" відбувається після повернення плити у верхнє положення по сигналам оптичних датчиків положення плити. Таким чином, якщо не було повного циклу тиснення вниз-вгору, то протягання фольги не робиться. Протягання фольги здійснюється за допомогою крокового двигуна. Крок протягання в міліметрах встановлюється з пульта управління. У "ПТ-2т" реалізовано "динамічне" протягання фольги (плавний розгін, плавне гальмування, автоматичне збільшення швидкості протягання фольги при великих розмірах кліше).

Тиснильна плита у "ПТ-2т" рухається вгору-вниз по двох направляючих, що унеможливлює осьовий люфт.

У пресі "ПТ-2т" для нагріву плити застосовуються два стандартних гнучких нагрівача по 800 Вт кожен, що досить для швидкого нагріву плити формату А4 до 250 градусів. Нагрівачі укладені по зовнішньому і внутрішньому контурам алюмінієвої плити для забезпечення рівномірного прогрівання.

Температура у "ПТ-2т" контролюється мікропроцесорною системою за принципом прогнозного управління. Це означає, що контролюється не лише температура, але і швидкість її зміни. Наприклад, при нагріванні холодного пресу до робочої температури, відключити нагрівачі необхідно дещо раніше, щоб не було завищення температури. Точність регулювання і підтримки температури потрібні при роботі з "проблемними" матеріалами. Крім того, в "ПТ-2т" контролюється стан датчика температури і відстежуються аварійні режими. При будь-якій неполадці з датчиком або ланцюгами нагріву, подається звуковий сигнал і нагрів відключається.

Окрім управління температурою і протяганням фольги, система управління пресом дозволяє вибирати режими роботи пресу, контролювати і задавати час натиску по звуковому сигналу таймера, підраховувати кількість відбитків.

Висувний стіл у "ПТ-2т" виконаний на кулькових направляючих повного висунення, що забезпечує зручність роботи, плавність, легкість ходу і відсутність люфтів. Висувний стіл рухається з невеликим технологічним проміжком відносно нерухомого столу. Під час тиснення висувний стіл лягає на нерухомий, який і переймає на себе основне навантаження. На столі є міліметрові лінійки і регульовані упори для позиціонування заготівок по двох координатах. Під столом є фіксатор, відпустивши який можна повертати стіл навколо осі.

Регулювання висоти столу і зусилля тиснення робиться за допомогою "штурвалу" під предметним столом. Після регулювання висоти стола положення фіксується стопором.

Механізм мікроприведень висувного столу дозволяє оперативно і точно змінювати позицію заготівки відносно кліше шляхом переміщення столу по двох незалежних координатах. Цей механізм дуже зручний для виконання точних робіт по поєднанню декількох зображень.

Прес "ПТ-2т" вже успішно експлуатується у багатьох містах України і отримує позитивні відгуки про роботу від користувачів.

Відео роботи на ПТ-2т:

Галерея: