Апарат фрезерний "АПФ-А4"

Максимально просте збільшення міцності палітурки


Апарат Поліграфічний Фрезерний призначений для вирізування пазів в паперових блоках перед скріпленням на термоклейових палітурних апаратах, що не мають операції фрезерування.

Основні характеристики:


Формат блоку: до 340х297 мм (А4)
Продуктивність: до 400 блоків/год
Максимальна товщина блоку: 50 мм
Мінімальна висота блоку: 90 мм
Глубина фрезерування: регульована, до 3 мм
Товщина фрези: 1,5 мм
Шаг фрезерування: 10 мм
Затиск блоку: ручний
Привід фрез: електродвигун
Подання затиснутого блоку: ручне
Габарити (в робочому стані): 900х450х520 мм
Вага: 40 кг
Електроживлення: 220 В, 50 Гц, 750 Вт


Загальні відомості:


Апарат фрезерує канавки в торці паперового блоку з кроком 10 мм або 5 мм (подвійне фрезерування), що збільшує площу зіткнення клею і паперу. Глибина фрезерування може регулюватися від 0 до 3 мм (оптимальна глибина близько 1 мм). Під час проклеювання клей заповнює канавки і утримує торець книги, що не дає їй розламатися.

Фрезерування доцільне для крейдованих паперів, для товстих книг, або коли пред'являються підвищені вимоги до міцності палітурки. У апараті є відсік для збору паперової тирси з відведенням для витягу паперового пилу, наприклад, через пилосос.

Максимальний розмір блоку, що фрезерується, - 5 см формату А4, за годину можна обробити до 400 таких блоків. Як правило, фрезерування робиться максимальним блоком, і якщо книги невеликі, то краще відразу обробляти по декілька штук, перекладаючи їх закладками. Листи перед фрезеруванням мають бути добре підбиті.

Галерея: