Нумератор механічний "ПАНда"

Нумеруйте документи з легкістю


Настільний напівавтоматичний нумератор "Панда" призначений для офісної поліграфії і роботи в малих друкарнях для нумерації бланків, квитків, інших документів до формату А4. Нумераційний вузол комплектується надійною нумераційною голівкою фірми "REINER" (Німеччина). Допускається установка одночасно трьох нумераційних вузлів для збільшення продуктивності, або для нумерації продукції з двома номерами (наприклад, з відривним корінцем). Оскільки нумераційний вузол жорстко встановлюється на станині, це дозволяє уникати зрушень листа і змазування номера, як це зазвичай відбувається в ручних нумераторах.

Основні характеристики:


Формат: до А4
Швидкість роботи : 1000 листів/годину
Тип приводу : мотор-редуктор з кулачком
Кількість голівок : до 3
Кількість розрядів : до 6
Розмір шрифту : 4,5 мм
Поворот голівки : на 360 град. з кроком 90 град
Число повторень : від 0 до 6, 12, 20
Фарбувальна система: картриджна


Загальні відомості:


Конструкція нумератора дозволяє нумерувати як окремі листи, так і відразу пачку листів завтовшки до 5 мм При цьому досить лише знімати їх по черзі з пачки, у міру простановки на них номерів. Таким чином, значно збільшується продуктивність нумерації. Цикл нумерації активується натисненням педалі. При цьому немає необхідності для друку подальшого номера кожного разу натискати на педаль. Нумерація триватиме увесь час, поки педаль утримується натиснутою. Швидкість роботи нумераційного вузла може регулюватися за бажанням оператора.

Для зручності позиціонування пачки листів, стіл нумератора має розсувну конструкцію і 4 магнітні упори. Встановлювати номер можна у будь-якому місці листа у вертикальній або горизонтальній орієнтації, оскільки нумераційну голівку можна повертати навколо своєї осі на 360° з кроком 90°

Стандартна комплектація:

- Одна 6-розрядна нумераційна голівка прямого рахування (шрифт BLOCK 4.5 мм) c можливістю викл. розрядів;

- Змінна подушка, чорна;

- Флакон чорної фарби R-343 (5 мл).

Модель випускається в настільному варіанті.

Галерея: