Зштовхувач паперу "СТ-3"
(з роздувом "СТ-3-Р")

СТ-3-Р

Зштовхувач паперу СТ-3 з роздувом

Ідеально рівна стопа паперу - без ваших зусиль!


Зіштовхувач "СТ-3" від ТОВ "Рейтинг" призначений для використання в копі-центрах, міні-друкарнях тощо для вирівнювання листів паперу в пачці по одному з кутів.

Основні характеристики:


Максимальный формат: до 420х297 мм (А3)
Максимальна товщина пачці: до 50 мм
Габарити: 460х380х670 мм
Вага: 12 кг


Загальні відомості:


Відмітна особливість "СТ-3" від джоггерів інших виробників - вертикальна орієнтація листів в процесі зіштовхування. Таке рішення дозволяє виключити вплив ваги стопи на ефективність зіштовхування нижніх листів у джоггерах з похилим розташуванням пачки. Налаштування бічних направляючих під товщину збиваного блоку полегшує роботу з тонким папером. Цей зіштовхувач дозволить істотно зменшити кількість браку і часу на виробництво поліграфічної продукції за рахунок полегшення і автоматизації процесу зіштовхування паперу. "СТ-3" дуже зручний при виробництві друкарських і післядрукарських робіт.

У апараті є можливість зміни інтенсивності і часу зіштовхування за допомогою електронного регулятора. Процес зіштовхування починається по сигналу оптичного датчика, або за допомогою педалі. Важливо, що при цьому руки залишаються вільними. Автоматичне включення дозволяє не відволікатися, а просто класти пачку в лоток, а таймер вимикає підбиття після заданого часу. Якщо треба продовжити операцію - натисненням педалі процес зіштовхування активізується знову.

"СТ-3" представлений в двох модифікаціях: одна з роздуванням пачки паперу ("СТ-3-Р"), інша - без нього. Потік повітря допомагає розділити листи у стопі і робить процес зіштовхування значно ефективніше.

Роздув пачки особливо корисний на легких паперах).

Серійне виробництво зіштовхувача здійснюється з 2007 року.

Галерея: