Різак-гильотина "Стандарт-454"

Стандарт-454


Різак Стандарт-454

35640 грн.

 Наявність: У наявності
 Доставка: 1-3 дні
  Гарантія: 12 місяців

Купити

Вдосконалена модель надійного і точного
різака-гільйотини


Ручна паперорізальна машина "Стандарт-454" - це модернізована модель різака для паперу "Стандарт-4204" (який виготовляємо в м. Харкові з 1996 р.). В нім втілені усі останні напрацювання та удосконалення. Він дозволяє легко, швидко і точно порізати велику кількість паперу за раз та незамінний для друкарень, копі-центрів та поліграфічних центрів.
Різак-гільйотина "Стандарт-454" має збільшену до 450 мм довжину різання та глибину столу, що дозволяє розширити діапазон розмірів оброблюваного паперу. Тепер ви маєте можливість обрізувати кромку стопи формату SRА3 не лише по довгій стороні, але і по короткій.
Ножі служитимуть вам багато років завдяки широкому регулюванню висоти ножа, а світлодіодне підсвічування області порізки дозволить виконувати роботу з ювелірною точністю.
Ми пропонуємо купити різак-гільйотину для паперу "Стандарт-454" безпосередньо у виробника, з безкоштовною доставкою, гарантією і сервісним обслуговуванням. До ваших послуг також професійне заточування ножів і комплектуючі до різака: стіл-підставка, марзани та недорогі ножі, які ми робимо з ресорної сталі.

Основні характеристики:


Довжина різу: 450 мм (SRA3)
Висота стопи: 44 мм
Мінімальна глибина столу: 45 мм
Максимальна глибина столу: 450 мм
Привід: ручний
Прижим: важільний, самоблокується
Управління затлом: механічне
Захист: механічне блокування ножа
у верхньому положенні
Габаритні розміри: 700х620х400
Вага: 50 кг


Загальні відомості:


Різак-гільйотина "Стандарт-454" призначений для розрізання пачок листів паперу різних сортів (обкладинки, листівки, етикеточна продукція тощо) при висоті стопи до 44 мм, а також для обрізання блоків і брошур з трьох сторін. Для установки розміру паперу використовується лінійка на бічному упорі та ручка з лімбом. Точність установки розміру - 0,5 мм. Збільшена довжина порізки дозволяє різати папір завширшки 450 мм, будь то поліграфічний картон або самокопіювальний папір. У зв'язку зі збільшеною довжиною реза, деякі деталі і вузли зроблені міцнішими в місцях найбільшого зусилля. Бічний упор, на якому знаходиться лінійка, продовжений до самого ножа. Це дозволяє точніше позиціонувати дрібні деталі (наприклад візитки). Можна не боятися, що їх відведе убік або розгорне рухом ножа. Цьому сприяють також компенсатори люфта балки притиску.

Різак для паперу "Стандарт-454" комплектується ножем нового покоління, який виготовлений із сталі від провідних європейських виробників за спеціально розробленою багатокроковою технологією, що дає хорошу структуру металу без внутрішньої напруги. Ніж має підвищену твердість і має загартування усього тіла ножа, а не тільки різальної кромки. Цим забезпечується міцність і можливість багатократної перезаточки ножа. Ножі від різака "Стандарт-444/454" підходять до різака "Стандарт-4204". Завдяки можливості регулювання положення ножа по висоті в межах 10 мм, різак для паперу "Стандарт-454" дозволяє значно збільшити загальний термін служби ножа.

Для точнішого різання, у різаку "Стандарт-454" додатково додані компенсатори люфта ніжетримача між стойками і введена розрізна втулка в механізмі приводу заднього упору. Такі відповідальні деталі, як бічний і задній упори та балка притиску тепер стали литими, що збільшило їх жорсткість. Марзани виготовлені з удароміцного полістиролу, мають розміри 14х14х458 і можуть встановлюватися на багато інших різаків. Завдяки надійній, точній і зручній конструкції, різак-гільотина "Стандарт-454" можна рекомендувати копіцентрам, міні-друкарням, рекламним агентствам - всім тим, хто працює з папером до формату SRА2.

Модель випускається в настільному та підлоговому варіантах.

Галерея:

Відео "Як поміняти ніж на різаку":